نگارخانه دومین جشنواره فرهنگی دانشگاه تهران

دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، به همت دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با حمایت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، آبان ۱۳۹۸ برگزار شد. در این جشنواره دانشجویان عضو کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی، انجمن‌های علمی دانشجویی و نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را به جامعه دانشگاهی نشان دادند. علیرضا صبا با حکم دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به عنوان مدیر روابط عمومی و امور رسانه‌ای این جشنواره منصوب شده بود.

مشارکت در فعالیت‌های ترویج علم به عنوان یک مقوله مهم فرهنگی، در جهت تولید علم و ترغیب عامه مردم به تحقیق و مطالعه در حوزه‌های علمی غیرتخصصی یکی از مهم‌ترین اهداف یادگیری علم و دانش است. برای اجرای این هدف متعالی بر هر یک از دانشجویان و علم پژوهان واجب است تا با هر سطح از علم خود در این راه قدم بردارد و برای اعتلای علمی جامعه تلاش کند.

علیرضا صبا، در دوران فعالیت‌های دانشجویی خود با حضور در بدنه‌ی فعالان انجمن‌های علمی دانشجویی سعی داشته است تا برای ارتقاء کمی و کیفی فعالیت‌های انجمن‌های مختلفی در دانشگاه تلاش کند. مشارکت در برگزاری برنامه‌های مهم و اثرگذار حوزه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران و کمک به ارتقاء فعالیت‌های نشریات دانشجویی علمی مهم‌ترین فعالیت علیرضا صبا در این حوزه است.

در سال ۱۳۹۷ و از حضور در برگزاری رویداد مسابقات سخنرانی‌های علمی و ترویجی UT-TED که دبیرخانه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد، مسیر همکاری صبا با جوانان فعال این عرصه آغاز شد. رویدادی که در ادامه با عنوان «دلتا» شناخته شد و علیرضا صبا از دومین تا هشتمین دوره با تیم اجرایی آن همکاری مستمر داشت. از همین رویداد بود که انجمن ترویج علم و فناوری دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۹ شکل گرفت و صبا تا سال ۱‍۴۰۱ با این انجمن همکاری مستمر داشت و در عمده‌ی برنامه‌های این انجمن حضور و مشارکت فعال داشت.

همت بلند مردان و زنان ایرانی توانسته است خودباوری را در مردمان این آب و خاک ایجاد کند و محصولاتی با کیفیت را در صنایع مختلف تولید کند. این همت بلند، فداکاری‌ها، تلاش‌ها و کوشش‌های بی‌کرانی را در پی خود داشته است. روایت و تلاش برای ماندگارکردن این تلاش‌ها در قاب رسانه‌های سمعی بصری مختلف، مهم‌ترین وظیفه هر کنشگر رسانه‌ای عاشق ایران و ایرانی است.

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، از شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد غذایی با کیفیت و سلامت‌محور شناحته می‌شود که با برندهای بایودنت، اکشن، دکتربن، تین‌تن، نیچردنت، آرمسترانگ و… محصولات متعددی را تولید و روانه بازار می‌کند. محصولاتی که علاوه بر کیفیت و طعم دلنشین، هر کدام به نحوی برای ارتقاء سلامت عمومی جامعه متناسب‌سازی شده‌اند. حذف رنگ‌های مصنوعی، حذف شیرین‌کننده‌های مضر و افزایش انواع ویتامین‌ها تنها بخشی از تلاش‌های این مجموعه در این راستاست.

علاوه بر کیفیت و سلامت‌محوری، آنچه نگاه ژرف و متفاوت این شرکت را بیش از پیش به نمایش می‌گذارد، تلاش‌های این مجموعه در زمینه‌ی مسئولیت اجتماعی شرکتی است. هر کدام از برندهای ماسترفوده متناسب با رسالت خود دارای طرح مسئولیت اجتماعی است که به مناطق محروم و کم‌برخودار این سرزمین یاری می‌رساند. بایودنت با کلینیک رایگان سیار دندانپزشکی بایودنیست، اکشن با خدمات ورزشی به نوجوانان و کودکان و نیچردنت با کاشت درخت در کنار دیگر برندها، هر کدام در زمینه‌ای به یاری مردمان ایران می‌شتابند. عمیق‌تر از آن مسئولیتی است که بر گردن مجموعه ماسترفوده به صورت کلان قرارگرفته است. کارآفرینی برای مناطق محروم و کم‌برخوردار و تربیت انسان‌های بزرگ، مهم‌ترین وظیفه‌ای است که ماسترفوده در قبال جامعه برای خود قائل است.

این ویژگی‌ها در کنار دو ارزش و شایستگی درونی خانواده ماسترفوده است که معنی پیدا می‌کند. «همراه نیک» و «خوب دست صبور» دو ویژگی اعضای خانواده ماسترفوده است. «همدلی و کارتیمی»، «مسئولیت‌پذیری»، «رازداری»،«احترام متقابل»،«همسویی و اشتراک منافع»، «نتیجه‌گرایی»، «یادگیری مستمر و نوآوری» و «کیفیت» ارزش‌های خانواده ماسترفوده است و فرد شایسته در این خانواده کسی است که «خلاق»، «وفادار»، «باهوش»، «دلنشین»، «سریع»، «تلاشگر» و «صبور» باشد.

ویژگی‌های درونی و برونی ماسترفوده، باعث شد تا علیرضا صبا، از ۱۲ آذر ۱۴۰۱ به این خانواده بپیوندد و در قسمت روابط عمومی مشغول به کار باشد تا بتواند این ارزش‌ها و ویژگی‌ها را به گوش جامعه برساند و برای ارتقاء و پیشرفت چنین مجموعه‌ای تلاش کند. تولیدمحتوای چندرسانه‌ای در زمینه‌های مختلف، انتشار مطبوعات و مدیریت شبکه‌های اجتماعی در کنار امور دیگر امور روابط عمومی، وظایفی است که صبا در این مجموعه عهده‌دار است.

اهم اقدامات علیرضا صبا در شرکت صنایع غذایی ماسترفوده

 • سردبیر نشریه خبری تحلیلی ماسترنیوز، فروردین ۱۴۰۱ تا کنون، روابط عمومی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده؛
 • مسئول طراحی و محتوایی، تقویم فرهنگی ماسترفوده، مدیریت سرمایه‌های انسانی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، شهریور ۱۴۰۲ تا کنون؛
 • مسئول طراحی و محتوایی، دفترجه «خوب دست صبور» (مدل شایستگی عمومی ماسترفوده)، مدیریت سرمایه‌های انسانی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، زمستان ۱۴۰۱ تا بهار ۱۴۰۲؛
 • مسئول طراحی، دفترچه «همراه نیک» (بیانیه ارزش‌ها، منشور اخلافی و ضوابط رفتاری ماسترفوده)، مدیریت سرمایه‌های انسانی شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، زمستان ۱۴۰۱؛

معرفی کانون‌ها

کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشجویان دانشگاه تهران نهادی دانشجویی و تحت نظارت اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هستند که از آبان ۱۳۷۷ فعالیت خود را در سطح این دانشگاه و دیگر دانشگاه‌های کشور به طور رسمی آغاز کرده‌اند. این نهاد دانشجویی برای بروز خلاقیت‌ها و توانایی های دانشجویان دانشگاه‌های کشور در زمینه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی شکل یافته‌اند. در دانشگاه تهران این نهاد با داشتن سابقه‌ای بیست و چند ساله دارای نقشی موثر و مفید در تعیین سیاست‌های فرهنگی دانشگاه است.

 

علیرضا صبا و کانون های فرهنگی دانشگاه تهران

از آبان ۱۳۹۶ تا کنون علیرضا صبا در کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران فعالیت داشته است. اولین کانونی که علیرضا صبا در آن عضویت یافت کانون کارآفرینی دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بود. پس از آن و با وجود سابقه‌ای درخشان در زمینه‌های مربوطه، به عضویت کانون قرآن و عترت (ع) آن پردیس درآمد.

پس از آن در انتخابات مهر ۱۳۹۷ کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران، علیرضا صبا عضو شورای مرکزی کانون قرآن و عترت (ع) شد. سپس با انتخاب اعضای شورای مرکزی و در آبان همان سال، به‌عنوان دبیر این کانون برگزیده شد.

علیرضا صبا در آذر ۱۳۹۸ توانست با کسب حداکثر آراء به سمت دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران دست یابد. همچنین در دی ۱۳۹۹ برای بار دوم، دبیران کانون‌های دانشجویی دانشگاه تهران، صبا را به عنوان دبیر شورای هماهنگی انتخاب کردند.

وی در  مهر ۱۳۹۹ نیز با انتخاب اعضای شورای عمومی کانون رسانه باشگاه دانشحویان دانشگاه تهران به عنوان عضو شورای مرکزی این کانون و با انتخاب اعضای شورای مرکزی به سمت دبیری کانون دست یافت.

پایان بخش فعالیت‌های ۵ ساله علیرضا صبا در کانون‌های دانشجویی دانشگاه تهران، عضویت و فعالیت در کانون ادبی آذر باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران بود.

سمت ها و مسئولیت های علیرضا صبا در کانون های فرهنگی دانشگاه تهران

 • دبیر کانون رسانه باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، ۱ آبان ۱۳۹۹ تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰، ایران، تهران
 • دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران، ۲۰ آذر ۱۳۹۸ تا کنون، ایران، تهران
 • عضو شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی طرح دانشگاه بدون دخانیات دانشگاه تهران، ۲۰ آذر ۱۳۹۸ تا ۲۰ آذر ۱۳۹۹، ایران، تهران
 • دبیر کانون قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، ۲۰ آبان ۱۳۹۷ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۹، ایران، البرز

افتخارات علیرضا صبا در کانون های فرهنگی

 • (گروهی) کانون رسانه باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، کانون شایسته تقدیر در جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه تهران- فروردین ۱۴۰۰
 • (گروهی) کانون قرآن و عترت (ع) دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، کانون شایسته تقدیر حوزه ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسؤلیت پذیری اجتماعی در دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران ـ آبان ۱۳۹۸
 • برگزیده بخش طرح و ایده هفتمین جشنواره ملی رویش ویژه ارائه دستاوردهای و توانمندی های کانون های فرهنگی، اجتماعی، هنری و مذهبی سراسر کشور- شهریور ۱۳۹۸

فعالیت های اجرایی علیرضا صبا در برنامه های کانون های فرهنگی دانشگاه تهران

 • دبیر بخش کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، ۱۳ شهریور تا ۲۲ آبان ۱۴۰۰، ایران، تهران
 • دبیر اجرایی جشنواره درون دانشگاهی رویش، ویژه ارائه دستاوردها و توانمندی‌های کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران، دی ۱۳۹۹ تا فروردین ۱۴۰۰، ایران، تهران، دانشگاه تهران
 • مدیر روابط عمومی و رسانه دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، ۱۹ تا ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ایران، تهران، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران
 • مدیر غرفه دانشگاه تهران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، معاونت قرآن و عترت (علیهم السلام) وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۲۱ اردیبهشت تا ۴ خرداد ۱۳۹۸، ایران، تهران، مصلی بزرگ امام خمینی (رحمت الله علیه)
 • عضو ستاد اجرایی مسابقات قرآن کریم دانشگاهیان استان البرز، معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ایران، البرز
 • رییس کمیته عملیات و پشتیبانی جشن بیستمین سالگرد تاسیس کانون‌‌های فرهنگی دانشگاه تهران، شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشجویان ذانشگاه تهران، مهر تا آذر ۱۳۹۷، ایران، تهران، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران

سلام،

من علی عمادزاده هستم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی

نوشته‌ها ی ما

نشست همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ

27 خرداد

نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ برای من یک نشست پربار و ارزشمند بود‌. افتخار هم‌صحبتی با استاد ارجمند، دکتر یونس شکرخواه، که از آغاز جوانی با مطالعه کتاب‌های ارزشمند و حضور پای سخنرانی‌های پربارشان، ایشان را شناختم فرصت بسیار ارزشمندی بود.

تماس با من

alirezasaba@yahoo.com

گوش به فرمایش شما...

هر آن چه که فکر می‌کنید باید به من بگویید، بفرمایید.

نگارخانه

 • نگارخانه

  آبان ۱۳۹۸

  تصاویر دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران

  دومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، به همت دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با حمایت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، آبان ۱۳۹۸ برگزار شد.
 • نگارخانه

  آذر ۱۳۹۷

  جشن بیست سالگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران

  جشن بیستمین سالگرد تأسیس کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران، ۱۹ تا ۲۱ آذر ۱۳۹۷ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران به همت شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد.
 • نگارخانه

  آبان ۱۴۰۰

  سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران

  سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران، به همت دانشجویان فعال حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با حمایت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، آبان ۱۴۰۰ برگزار شد.

تجربه‌های من

 • مسئول روابط عمومی

  ۱۴۰۱ - تا کنون | شرکت صنایع غذایی ماسترفوده

  از ۱۲ آذر ۱۴۰۱ به عنوان کارآموز روابط عمومی وارد شرکت صنایع غذایی ماسترفوده (زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ) شدم. پس از طی دوران کارآموزی و با عنوان مسئول روابط عمومی کار خود را با جدیت دنبال کردم.

 • دبیر کانون رسانه

  1399-1400 | دانشگاه تهران

  در سال ۱۳۹۹ و با جمعی از دانشجویان فعال کانون رسانه باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران را بازراه‌اندازی کردیم و بنده به عنوان دبیر این کانون انتخاب شدم.

 • مدیر روابط عمومی و امور رسانه‌ای همایش‌ها و جشنواره‌ها

  1399-1400| اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

  از سال ۱۳۹۸ به عنوان مسئول روابط عمومی در اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران فعالیت کردم. تهیه و تدارک امور رسانه‌ای رویدادها و پوشش خبری مناسب باعث شد تا در سال ۱۳۹۹ و با حکم دکتر زارع چاهوکی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به‌صورت ویژه بر روی همایش‌ها و جشنواره‌‌های این اداره کل فعالیت کنم.

 • دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی

  ۱۳۹۸-۱۴۰۰ | دانشگاه تهران

  با انتخاب دبیران کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه تهران از ۲۰ آذر ۱۳۹۸ به عنوان دبیر شورا انتخاب و با حکم دکتر زارع چاهوکی، مدیرکل فرهنگی، به این سمت منصوب شدم. در سال ۱۳۹۹ با انتخاب مجدد اینجانب و حکم دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه در این سمت ابقاء شدم.

 • عضو شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی دانشگاه بدون دخانیات

  1398-1399 | دانشگاه تهران

  با حکم دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران به عنوان عضو این شورا و نماینده کانون‌های دانشجویی در شورا منصوب شدم. همچنین در کمیته‌های اطلاع‌رسانی و رسانه و فرهنگی نیز عضویت یافتم.

 • دبیر کانون قرآن و عترت

  1397-1399 | دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

  از بهار ۱۳۹۷ و با شروع مجدد فعالیت‌های کانون قرآن و عترت دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به عنوان دبیر کانون انتخاب شدم.

برای آشنایی بیشتر کلیک کنید

آن چه که من انجام می‌دهم!

01

طراحی گرافیکی

امروز دیگر اکثر اطلاعات را با چشمانمان دریافت می‌کنیم. به هر جا که برسیم این تصاویر است که حرف اول را خواهند زد. پس باید زیباترین تصاویر را بهترین کیفیت به مخاطب ارائه دهیم.

02

تولیدات چندرسانه‌ای

ابزارهای ارتباط امروز به ما این امکان را می‌دهند که پیاممان را نه از یک مسیر که از راه‌های مختلف به فهم مخاطبانمان برسانیم. موشن‌گرافی، کلیپ، پادکست و... بخشی از مسیرها هستند.

03

دنیای قلم

حتی در این عصر تکنولوژی کسانی که بتوانند تجارب خود را مکتوب کنند و در قالب‌های مختلف ارائه کنند پیروز جنگ روایت‌ها هستند. پس می‌نویسم! می‌نویسم برای جنگ روایت‌ها...

04

برگزاری برنامه

برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری اعم از جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها، سمینارها و... نیازمند روحیه‌ای خاص و تجربه‌ای مشخص است. تجربه‌ در بزنگاه‌ها می‌تواند نجات‌بخش یک برنامه باشد!

مهارت ها

Adobe Illustrator

70 درصد مهارت طراحی گرافیکی

Adobe Illustrator

۷۵ درصد مهارت تولیدات صوتی

Adobe Premiere

۶۰ درصد توانایی تدوین

Adobe InDesign

۶۵ درصد مهارت صفحه‌آرایی

Adobe Photoshop

۶۰ درسد مهارت طراحی بررسی

Adobe After Effects

۳۰ درصد مهارت تولید موشن‌گرافی و سایر تولیدات مشابه

داستان کوتاه من!

بهار ۱۳۷۸ نقطه آغاز داستان زندگی من است! مانند هر داستان زندگی دیگری، این داستان پیچ و خم‌ها، بالا و پایین‌ها و دنیای خودش را دارد!
اولین جایی که فهمیدم دغدغه من، دغدغه فرهنگ و هنر است، مدرسه راهنماییم بود! یادش بخیر! فتح شاهد! مانند هر جوان هم‌سن‌وسال دیگری، درسم را در رشته ریاضی و فیزیک دبیرستان دانش در قلهک خواندم و کارهای فرهنگی خود را نیز در کنارش دنبال کردم!
دنبال کردن رشته ریاضی و فیزیک در دبیرستان باعث شد تا در سال ۱۳۹۶ وارد رشته مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی دانشگاه تهران شوم! زیست در فضای دانشگاه تهران نگاه جدیدی به من داد. من را بیشتر با توانایی‌ها، علاقه‌مندی‌ها، دغدغه‌ها و اثر ‌آن‌ها در جامعه آشنا کرد. با آن که مهندس ماشین‌های صنایع غذایی بودن و کمک به چرخیدن چرخ صنعت کشور افتخار بزرگی است؛ اما تصمیم گرفتم راه‌های دیگری را امتحان کنم. برگشتم به راه فرهنگ و هنر!
این دغدغه را به صورت جدی‌تری دنبال کردم. علاقه‌مندی به فناوری‌های روز در کنار این دغدغه باعث شد تا با عرصه رسانه بیشتر آشنا شوم. چند صباحی راه و رسم روزنامه‌نگاری را دنبال کردم. اما به سادگی می‌توان فهمید فضای رسانه دنیای بسیار بزرگتری از روزنامه‌نگاری است! این است که در دوران دانشجویی فرصت را غنیمت شمردم و در تشکل‌های دانشجویی مختلف نقش‌های رسانه‌ای را برگزیدم تا بتوانم با این حوزه بیشتر آشنا شوم. مهارت‌هایم را نیز در این زمینه تقویت کردم و دست آخر، برای تقویت مبانی آکادمیک، کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت رسانه در دانشگاه سوره دنبال می‌کنم.
ماجراجویی من همچنان ادامه دارد! دنیای اقتصاد رسانه‌ها، کسب‌وکارهای رسانه‌ای، تضمین کیفیت در رسانه‌ها و نقش کلان‌داده در جهان مدیریت رسانه برای من جذاب است! هیچ‌گاه قرار نیست ماجراجویی و شوق آموختن من متوقف شود! باید یاد گرفت! باید بیشتر آموخت!
همین شوق آموختن بود که با تکیه بر تجربیات دوران مهندسی ماشین‌‌های صنایع غذایی خواندنم و دانش و تجربیات کسب‌شده از فضای رسانه و ارتباطات، از آذر سال ۱۴۰۱ نیز به‌عنوان کار‌آموز روابط عمومی وارد شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ شدم و تا به امروز مشغولم!

آخرین مقالات

اخبار
admin

نشست همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ

نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ برای من یک نشست پربار و ارزشمند بود‌. افتخار هم‌صحبتی با استاد ارجمند، دکتر یونس شکرخواه، که از آغاز جوانی با مطالعه کتاب‌های ارزشمند و حضور پای سخنرانی‌های پربارشان، ایشان را شناختم فرصت بسیار ارزشمندی بود.

ادامه مطلب »

تماس با ما

09123456789

09127458632

contact@savis.com

تهران، تهران بزرگ، میدان ولی‌عصر

تعرفه همکاری

طراحی سایت شخصی

3 میلیون تومان
 • کدنویسی قالب اختصاصی
 • هماهنگ با ووکامرس
 • 10 ویجت المنتور اختصاصی
 • راهنمای ویدئویی 2 ساعته
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 30 درصد تخفیف پروژه بعدی

طراحی سایت شرکتی

5 میلیون تومان
 • کدنویسی قالب اختصاصی
 • هماهنگ با ووکامرس
 • 10 ویجت المنتور اختصاصی
 • راهنمای ویدئویی 2 ساعته
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 30 درصد تخفیف پروژه بعدی

طراحی سایت آموزشی

8 میلیون تومان
 • کدنویسی قالب اختصاصی
 • هماهنگ با ووکامرس
 • 10 ویجت المنتور اختصاصی
 • راهنمای ویدئویی 2 ساعته
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 30 درصد تخفیف پروژه بعدی

طراحی سایت فروشگاهی

8 میلیون تومان
 • کدنویسی قالب اختصاصی
 • هماهنگ با ووکامرس
 • 10 ویجت المنتور اختصاصی
 • راهنمای ویدئویی 2 ساعته
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 30 درصد تخفیف پروژه بعدی

مهارت های ما

طراحی یک سایت کار آسانی نیست اما با وبزی، راه اندازی سایت را بسیار ساده کرده است. شما برای ساخت وب سایت با وبزی نیاز به هیچ دانش و مهارتی ندارید و به راحتی با چند کلیک می توانید سایت دلخواه خودتان را بسازید.

هر چیزی که برای داشتن یک فروشگاه قدرتمند نیاز دارید در اختیار شماست. یک فروشگاه اینترنتی موفق را در چند دقیقه افتتاح کنید. فقط ثبت نام کنید، محصولات خودتان را اضافه کنید، فروش را آغاز کنید و با استفاده از ابزارهای مارکتینگ وبزی، فروش خود را افزایش دهید.

سایت های ساخته شده با وبزی در هر دستگاهی به درستی نمایش داده می‌شود و شما هیچ بازدید کننده ای را از دست نخواهید داد. با استفاده از ابزارهای کامل سئو، بهینه شدن خودکار کدهای سایت و سرعت بالای سایت به راحتی می توانید سایت خودتان را سئو کنید.

PHP

65 %

وردپرس

100 %

تدریس

73 %

JS

49 %

زبان انگلیسی

75 %

کار تیمی

100 %
ap-x-90-At__EKm5PGE-unsplash

تجارب ما

hamid-tajik-RhaM-YF-Lzg-unsplash
طراحی بیش از 100 سایت برای مشتریان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

برگزاری بیش از 10 دوره آموزشی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

همکاری با بیش از 7 مجموعه صنعتی

برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات

طراحی سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سئو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بازاریابی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

hunters-race-MYbhN8KaaEc-unsplash

طراحی محصول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی گرافیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی اپ موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

درباره ما

Savis

یک زیبای قدرتمند

ساویس یک قالب وردپرس ساخته و پرداخته یک ایرانیست. قالب وردپرس ساویس را می‌توانید در موضوعات شخصی، رزومه، شرکتی و نمونه کار استفاده کنید. همچنین این قالب با افزونه چندزبانه WPML هماهنگ سازی شده و برای استفاده چندزبانه نیز مناسب است.

تماس با ما

contact@savis.com

help@savis.com

تهران، تهران بزرگ، میدان آزادی

فارس، شیراز، آرامگاه حافظ

09123456789

09331234567

چند خط درباره قالب وردپرس ساویس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

تعرفه‌ها ی ما
5 میلیون تومان

سایت شخصی

 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • قابلیت درج پست مهمان
 • تهیه بهترین هاست و منابع
 • 1 هفته مهلت تست
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 25% تخفیف اضافه کردن امکانات
7 میلیون تومان

سایت شرکتی کوچک

 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • قابلیت درج پست مهمان
 • تهیه بهترین هاست و منابع
 • 1 هفته مهلت تست
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 25% تخفیف اضافه کردن امکانات
10 میلیون تومان

سایت شرکتی حرفه‌ای

 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • قابلیت درج پست مهمان
 • تهیه بهترین هاست و منابع
 • 1 هفته مهلت تست
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 25% تخفیف اضافه کردن امکانات
8 میلیون تومان

سایت شرکتی متوسط

 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری
 • پشتیبانی از ووکامرس
 • قابلیت درج پست مهمان
 • تهیه بهترین هاست و منابع
 • 1 هفته مهلت تست
 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • 25% تخفیف اضافه کردن امکانات
تجارب ما
 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دبیرستان هنر و طراحی

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دبیرستان هنر و طراحی

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

مهارت‌های ما

طراحی وب

56 %

وردپرس

77 %

سئو و تولید محتوا

86 %

HTML / CSS / JS

100 %

زبان انگلیسی

74 %

سخنرانی

61 %

مدیریت کسب و کار

86 %

انگیزه

100 %
نظر مشتریان ما
خدمات ما

طراحی سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سئو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بازاریابی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی گرافیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی محصول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی اپ موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

افتخارات ما

43

مشتری دائمی

230

پروزه

50

میلیون خط کد

3000

فنجان قهوه

30

ایده خلاقانه

71

کارمند

64

جایزه بین المللی

160

جایزه ملی

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

میترا جلالی

روابط عمومی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مرسانا

روابط عمومی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

علی عمادزاده

موسس و مدیر‌عامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

قائم امیدی

مدیر بازاریابی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

صادق جعفری

تحقیق و توسعه
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
منعلیرضا صباهستم
ایمیلalirezasaba@yahoo.com
منعلیرضا صباهستم

فعال فرهنگ، هنر و رسانه

ایمیلcontact@savis.ir
تماس09123456789
سفارش021345681279
آدرسایران، تهران، میدان ولی عصر

خدمات ما

طراحی سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحی گرافیک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بهبود فرهنگ سازمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بازاریابی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

افتخارات ما

167

پروژه

18

جایزه

43

مشتری دائمی

512346

فنجان قهوه

43

ایده خلاقانه

43

مشتری دائمی

404

متاسفانه برگه مورد نظر در حال حاضر در دسترس نیست!

تعرفه ها

پرفروش

سایت شخصی

ماهانه 5میلیون تومان
 • سیستم وردپرس
 • طراحی منحصر بفرد
 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • طراحی واکنشگرا
 • طراحی با المنتور
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری
15% تخفیف ویژه

سایت شرکتی کوچک

ماهانه 6میلیون تومان
 • سیستم وردپرس
 • طراحی منحصر بفرد
 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • طراحی واکنشگرا
 • طراحی با المنتور
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری

سایت فروشگاهی

10میلیون تومان
 • سیستم وردپرس
 • طراحی منحصر بفرد
 • سئو حرفه ای
 • سرعت فوق العاده
 • طراحی واکنشگرا
 • طراحی با المنتور
 • 10 ابزارک اختصاصی المنتوری
 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دبیرستان هنر و طراحی

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دبیرستان هنر و طراحی

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

 • دانشکده هنر دانشگاه تهران

  1397-1399 | دانشگاه استونی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

طراحی وب

56 %

وردپرس

77 %

سئو و تولید محتوا

86 %

HTML / CSS / JS

86 %

تماس با ما

contact@savis.com

help@savis.com

09123456789

09331234567

تهران، تهران بزرگ، میدان آزادی

نوشته های ما

نشست همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ

27 خرداد

نشست تخصصی همکاران روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ برای من یک نشست پربار و ارزشمند بود‌. افتخار هم‌صحبتی با استاد ارجمند، دکتر یونس شکرخواه، که از آغاز جوانی با مطالعه کتاب‌های ارزشمند و حضور پای سخنرانی‌های پربارشان، ایشان را شناختم فرصت بسیار ارزشمندی بود.

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

علی عمادزاده

مدیرعامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

احسان متفکر

بازاریابی و فروش
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

میترا جلالی

روابط عمومی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

سارا زمانی

تولید محتوا
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.