علیرضا صبا

صفحات مستقل


علیرضا صبا
معرفی کلی فعالیت ها و رزومه علیرضا صبا


کانون های فرهنگی دانشگاه تهران
معرفی فعالیت های علیرضا صبا در کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی دانشگاه تهران


صفحه اصلی

مجید سرسنگی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران
روز چهارشنبه مورخ بیست و هشتم فروردین ماه 1398 پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران میزبان حضور دکتر مجید سرسنگی ، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و هینت همراه شامل دکتر محمدعلی زارع چاهوکی مدیرکل محترم فرهنگی و اجتماعی و مسئولین بخش های تربیت بدنی و دانشگاهیان شاهد و ایثارگر بود. در حاشیه این بازدید نشست با فعالان دانشجویی برگزار شد که علیرضا صبا به عنوان دبیر کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران حضور داشت.
علیرضا صبا
علیرضا صبا ، دبیر کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و مسئول امور روابط عمومی و رسانه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران ، در نشست دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه های استان تهران به مورخ چهارشنبه 21 / 1 / 1398 به بیان مسائل زیر پرداخت. این نشست با حضور علیرضا محمدی ، دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران و با حضور نمایندگان دانشگاه های صنعتی امیرکبیر ، صنعتی شریف ، علامه طباطبایی ، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ، خوارزمی و شهید بهشتی همراه بود.

دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه های استان تهران
روز چهارشنبه مورخ 21 / 1 / 1398 ، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران میزبان نشست هم اندیشی دبیران شورای هماهنگی کانون های فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و دینی دانشگاه های استان تهران بود. در این نشست که با حضور علیرضا محمدی ، دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران همراه بود ، نمایندگان دانشگاه های امیرکبیر ، شریف ، خواجه نصیر ، علم و صنعت ، بهشتی ، خوارزمی ، علامه طباطبایی حضور داشتند. شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران میزبان عزیزان دیگر دانشگاه ها بود.

مقاله علیرضا صبا در نشریه آرامین

یک پرسش ...

آیا تا به حال این فرصت برایتان پیش آمده است که به تفاوت میان دخالت در زندگی شخصی دیگران و بی تفاوتی اجتماعی و اثرات آن بیاندیشید؟


کاور شماره یک نشریه آرامین
نخستین شماره نشریه دانشجویی فرهنگی و اجتماعی آرامین به صاحب امتیازی کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران منتشر شد.
گزارش فعالیت کانون قرآن و عترت پردیس کشاورزی و منابع طبیعی
به مناسبت آغاز سال هزار و سیصد و نود هشت ، روابط عمومی شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران اقدام به انتشار گزارش فعالیت کانون های فرهنگی این واحد در سال هزار و سیصد و نود هفت نموده است.

آرامین
در جلسه روز یکشنبه مورخ 19 / 12 / 1397 کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی تهران با صدور مجوز نشریه دانشجویی آرامین به صاحب امتیازی کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران موافقت شد.
علیرضا صبا در صبحانه کاری دبیران شورای هماهنگی دانشگاه های استان تهران

سه شنبه بیست و یک اسفند ماه نود و هفت ، کانون های فرهنگی دانشگاه تهران میزبان نخستین صبحانه کاری دبیران شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه های استان تهران بود. علیرضا صبا به نمایندگی از کانون های فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و به عنوان مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی دانشگاه تهران در این نشست حضور داشت.

علیرضا صبا

جلسه هم‌اندیشی دبیران کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران با حضور معاون و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دبیر شورای هماهنگی کانون‌ها و معاونین و مدیران فرهنگی پردیس‌ها ، روز شنبه مورخ چهار اسفند در تالار امیرکبیر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد. علیرضا صبا در این جلسه به نمایندگی از کانون های فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به بیان مشکلات کانونهای فرهنگی پردیس و ارائه پیشنهادات پرداخت


نخستین جلسه دبیران شورای هماهنگی و نمایندگان کانون های فرهنگی پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران

نشست دبیران و نمایندگان کانون های فرهنگی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران

روز سه شنبه مورخ سی ام بهمن ماه فرصتی بود تا دبیران شورای هماهنگی و نمایندگان کانون های فرهنگی دانشگاه تهران در کنار هم جمع شوند و به بررسی مسائل و مشکلات و برنامه های شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی دانشگاه تهران در دوره ی مدیریت جدید آن بپردازند. در این جلسه علیرضا صبا به عنوان نماینده کانون های فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و همچنین مدیر واحد روابط عمومی و رسانه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران حضور داشت.


بازارچه کسب و کار دانشجویی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

بازارچه کسب و کار در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

بازارچه کسب و کار دانشجویی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران ، به همت اداره امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، برای 11 تا 16 اسفند ماه سال 1397 برگزار می شود.

در راستای انتشار اخبار مرتبط با فعالیت های مذهبی و آیینی و تحلیل و بررسی این بخش مهم از اخبار و فعالیت ها در سطح دانشگاه تهران ، کانون قرآن و عترت دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران اقدام به انتشار نشریه "برگ سبز" کرده است.

با انتخاب دبیران کانون های فرهنگی هنری دینی و اجتماعی دانشگاه تهران و طی حکمی از طرف دکتر محمدعلی زارع چاهوکی ، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ، علیرضا محمدی به عنوان دبیرشورای هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری اجتماعی و دینی دانشگاه تهران انتخاب شد.


علیرضا صبا در نشست فعالان قرآنی دانشگاهی

علیرضا صبا در نشست فعالان قرآنی

روز جمعه مورخ بیست و سوم آذرماه کانون قرآن و عترت (ع) دانشگاه علم و صنعت میزبان نشست فعالان قرآنی دانشگاهی بود


تقدیر دکتر محمدعلی زارع چاهوکی از علیرضا صبا به مناسبت جشن بیست سالگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران

دکتر محمد علی زارع چاهوکی ، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ، به همراه احسان محمدی ، دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و دینی دانشجویان دانشگاه تهران و دبیر جشن بیست سالگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران ، از زحمات و فعالیت های علیرضا صبا تقدیر و تشکر کردند.
جشن بیست سالگی کانون های فرهنگی دانشگاه تهران
به همت کانون های فرهنگی هنری اجتماعی و دینی دانشگاه تهران جشن بیستمین سالگرد کانون های فرهنگی دانشگاه تهران برگزار شد.

به مناسبت جشن بیستمین سالگرد تأاسیس کانون‌های فرهنگی دانشگاه تهران، مراسمی به همت کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.


با انتخاب اعضای شورای مرکزی کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و نظر مساعد مصطفی اویسی ، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران ، و طی  حکمی از طرف دکتر محمدعلی زارع چاهوکی ، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ، علیرضا صبا به سمت دبیر کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران منصوب شد.آیین ورودی نودانشجویان دانشگاه تهران در سال تحصیلی نود و هفت - نود و هشت در سی و یکم شهریور ماه برگزار شد.


تلاوت آیات مبارکه 1 تا 5 سوره علق با صدای استاد عبدالباسط و ترجمه علیرضا صبا تقدیم شما می شود.

تلاوت آیات مبارکه 193 و 194 سوره ی مبارکه آل عمران (ربنا) با صدای استاد کریم منصوری و ترجمه علیرضا صبا تقدیم شما می شود.مطمئنم تا حالا برای شما زیاد اتفاق افتاده که بخواهیید نامه ای برای یک مسئول یا گزارشی برای ارائه به یک سازمان بنویسید. مطمئنم که زیبایی و نگارش این گزارش جزو مهمترین دغدغه های شما بوده است. آشنایی با امکانات واژه پرداز بسیار قدرتمند ورد ۲۰۱۶ این امکان را به شما می دهد که این دغدغه را بر طرف کنید. این نرم افزار با ابزار های ویژه ای که در اختیار شما می گزارد به شما برای نوشتن یک متن، کتاب و ... کمک شایانی می کند.

پوستر جشنواره فرهنگ پردیس
جشنواره فرهنگ پردیس که در هفته دوم اردیبهشت ماه سال 97 توسط کانونهای فرهنگی هنری اجتماعی و دینی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران اجرا شد فرصنی برای نمایش فعالیت ها و دستاورد های کانونهای فرهنگی این دانشگاه بود.

علیرضا صبا

پنجشنبه سوم اسفند ماه فرصتی بود تا در جمع مجریانی توانا از سراسر ایران عزیز حضور پیدا کنم و با این عزیزان به رقابت توام با رفاقت بپردازم.


مست و هشیار


پس از دوسال سکوت در زمینه فعالیت های هنری امروز اثری را تقدیم می کنم.

این اثر مست و هشیار نام دارد.


شب شعر دانشجویی آمین

شب شعر دانشجویی دانشگاه تهران

سه شنبه بیست و یکم آذر ماه فرصتی بود برای حضور در جمع شاعران جوان دانشگاه تهران.